Goed geslaagd!

Geschreven door mw. E. Klomp , uit Assen

Goed geslaagd voor een nieuwe multifocale bril én een zonnebril op sterkte!
Maarten, van Fieret Optiek, is bij me thuis geweest en had een erg uitgebreide collectie brillen bij zich. Na op mijn gemak diverse modellen geprobeerd te hebben en een keus te hebben hebben gemaakt, deed Maarten de oogmeting. En.....geen gehaast, zoals vaak bij een opticien in een winkel, maar in alle rust. Héél prettig!
Na een kleine 14 dagen kreeg ik van zijn vrouw, Corrianne, een telefoontje dat beide brillen klaar waren. Natuurlijk direct de afspraak gemaakt voor de levering en het afstellen door Maarten, het kon al 3 dagen later.
Ik ben erg tevreden en blij met mijn 2 aanwinsten. Leuke, mooie en moderne monturen, helemaal top.
Fieret Optiek, bedankt voor de geboden service.

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Reviews.

Exclusieve tijdelijke collectie: Vera Wang Eyewear - Fieret Optiek

Exclusieve tijdelijke collectie: Vera Wang Eyewear

Bij Fieret Optiek zijn we trots dat we tijdelijk een exclusieve collectie monturen van Vera Wang mogen presenteren. Deze limited edition-collectie is speciaal samengesteld voor vrouwen die houden van... lees verder »

Beeldschermbrillen – comfortabel zien achter uw computer - Fieret Optiek

Beeldschermbrillen – comfortabel zien achter uw computer

Werkt u veel achter een computer, tablet of smartphone? Dan merkt u vast dat uw ogen na een tijdje vermoeid raken. Een beeldschermbril is speciaal ontwikkeld om scherp en ontspannen te kunnen kijken... lees verder »

  •  Fieret Optiek
  •  Fieret Optiek

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.