Geschreven door mw. E. Klomp , uit Assen
Goed geslaagd voor een nieuwe multifocale bril én een zonnebril op sterkte!
Maarten, van Fieret Optiek, is bij me thuis geweest en had een erg uitgebreide collectie brillen bij zich. Na op mijn gemak diverse modellen geprobeerd te hebben en een keus te hebben hebben gemaakt, deed Maarten de oogmeting. En.....geen gehaast, zoals vaak bij een opticien in een winkel, maar in alle rust. Héél prettig!
Na een kleine 14 dagen kreeg ik van zijn vrouw, Corrianne, een telefoontje dat beide brillen klaar waren. Natuurlijk direct de afspraak gemaakt voor de levering en het afstellen door Maarten, het kon al 3 dagen later.
Ik ben erg tevreden en blij met mijn 2 aanwinsten. Leuke, mooie en moderne monturen, helemaal top.
Fieret Optiek, bedankt voor de geboden service.
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Reviews.
Nieuw bij Fieret Optiek! De nieuwste collectie van Vasuma Eyewear is binnen! Op zoek naar een bril met een eigenzinnige, stijlvolle twist? Vasuma staat bekend om z’n unieke designs,... lees verder »
🧩 Puzzel-update! 🧩 Onze legpuzzeltafel – een cadeau van onze montuurleverancier Outspoken – is al een tijdje een echte blikvanger in de winkel! Sinds vóór kerst 2024 werken we gestaag aan... lees verder »