Mijn moeder is uitermate tevreden

Geschreven door Jose de Vries , uit Winschoten

Gisteren heeft u mijn moeder in het verzorgingshuis bezocht omdat ze klachten had bij het kijken.
Allereerst heel fijn dat u binnen 2 dagen een afspraak kon maken om bij haar thuis de oogmetingen te doen!Zeker omdat momenteel voor een oogarts een wachtlijst bestaat van ruim een half jaar.Zonder de mening van een specialist zou ze niet meer zelf gaan autorijden ,dit had anders voor haar een half jaar niet mobiel zijn en sociale beperking hebben betekend.
Met uw specialistische oogmeting heeft ze de bevestiging dat autorijden is toegestaan ,dit betekent enorm veel voor haar!!

Mijn moeder was UITERMATE!!tevreden met de grondige wijze waarop u de oogmetingen uitvoert. Vooral omdat u de tijd neemt en de medische achtergrond zorgvuldig afweegt in uw advies.
Uw aanbod in monturen is zeer ruim,gevarieerd en goed,zowel in kwaliteit als prijs.

De afwikkeling met de zorgverzekeraar verzorgt u ook ,een uitstekende service! !Een hele zorg minder.

Mijn moeder heeft aangegeven geen andere opticien meer te willen .....

Bedankt!!!

Met vriendelijke groeten,

Jose de Vries

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Reviews.

Nieuw: Max Mara! - Fieret Optiek

Nieuw: Max Mara!

Max Mara brillen – Italiaanse elegantie bij Fieret Optiek Bij Fieret Optiek vindt u nu de verfijnde brillencollectie van Max Mara – een merk dat wereldwijd bekend staat om zijn tijdloze stijl en... lees verder »

Open dag Vossenburght - Fieret Optiek

Open dag Vossenburght

Fieret Optiek op de Open Dag van Zorgboerderij Vossenburght – Donderdag 29 mei 2025 Op donderdag 29 mei 2025, Hemelvaartsdag, is Fieret Optiek aanwezig op de gezellige open dag van Zorgboerderij... lees verder »

  •  Fieret Optiek
  •  Fieret Optiek

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.