Geschreven door Marieke Molenaar , uit Bad Nieuweschans
Ben erg blij dat ik je ingeschakeld heb. Nadat ik via een grote keten van opticiens mij een nieuwe bril aan had laten meten en er volgens mij iets niet goed was, heb ik je ingeschakeld voor een second opinion. Het bleek inderdaad niet goed te zijn. Ik had te horen gekregen dat ik moest wennen, wat ik geprobeerd heb, maar geloofde daar eigenlijk al niets van omdat ik van kinds af aan al een bril heb en nog nooit heb hoeven wennen aan nieuwe glazen. men adviseerde me naar een oogarts te gaan, maar daarover had ik ook mijn twijfel. Ik heb jou om een controle gevraagd en hoef helemaal niet naar de oogarts . De meting is niet zorgvuldig genoeg uitgevoerd. Dat heb jij wel gedaan. Was erg onder de indruk van je precisie. Je hebt me als klant gewonnen.
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Reviews.
Vanaf vrijdag 13 juni 2025 tot en met maandag 16 juni 2025 is Fieret Optiek gesloten i.v.m. Pinksterweekend.... lees verder »
Max Mara brillen – Italiaanse elegantie bij Fieret Optiek Bij Fieret Optiek vindt u nu de verfijnde brillencollectie van Max Mara – een merk dat wereldwijd bekend staat om zijn tijdloze stijl en... lees verder »